zaregistrovať |  heslo?
Aktuality
Aktuálne udalosti vo všetkých oblastiach v Rusovciach.
RSS feed
Pozývame vás na diskusný večer o Rusovskom kaštieli, jeho minulosti, ale hlavne budúcnosti.
Streda 24. mája, 19:00 v Pastoračnom centre pri kostole sv. Márie Magdalény

Deň detí v SĽUK-u

18 Máj, 2017, pridal: Palm
Poslednú májovú sobotu - 27.5.2017 budeme už tradične v SĽUK-u oslavovať sviatok všetkých detí, na ktorý Vás srdečne pozývame!

Program Dňa detí v SĽUK-u odštartuje o 13:00 hod. a tešiť sa môžete aj na tieto atrakcie: školička tanca, spevácka súťaž, tanečná veselohra pre deti Gašparko, bábkové divadlo z Českej republiky Teatro Pimprle, , bábkové divadlo Mr. Punch, s ktorým sa predstaví Clive Chandler z Anglicka. Škola remesiel ÚĽUV, Škola vajnorských tradícií, Detský folklórny súbor Prvosienka, zapletanie vrkočov, maľovanie hennou, ľudová kuchyňa plná tradičných dobrôt.
Poteší nás, ak prídete!

čítajte ďalej (2 strany)

Program Kina SĽUK v máji

27 Apr, 2017, pridal: Palm
Mesiac máj je obdobím lásky, tradícií či viacerých sviatkov ale aj mesiacom zaujímavých filmov.
Viac informácií nájdete na www.kino.sluk.sk

FRAGILE NARCIS TOUR

31 Mar, 2017, pridal: Palm
FRAGILE sa Vám predstaví v rámci BA NARCIS TOUR aj v RUSOVCIACH
8.4.2017 (sobota) 17:30 v DK Rusovce.
Vstup 13€.
Rezervácie a predpredaj: Trafika, Miestny úrad - p. Jajcajová - denne 8-12 hod. a 13-16 hod., info: 0903 787 453 a na ticketportal.sk tu: ticketportal :)

Tešíme sa na Vás.

Program kina SĽUK na apríl

28 Mar, 2017, pridal: Palm
Od apríla je kino SĽUK opäť v plnej prevádzke.
Program kina nájdete na nasledujúcej stránke: kino.sluk.sk
Po trojmesačnej prestávke SĽUK opäť uvedie do prevádzky Kino SĽUK. Slávnostné otvorenie zaháji 30. marca projekciou filmu Rodná zem, režiséra Josefa Macha.
Srdečne vás pozývame!
Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom stránky www.kino.sluk.sk
Magistrát hl. mesta SR Bratislavy za súčinnosti mestskej časti a spoločnosti ARGUSS, s.r.o. uskutoční pre občanov Bratislavy – fyzické osoby nepodnikateľov zber odpadu s obsahom škodlivín.
Zbierať sa budú tieto odpady:
Staré náterové hmoty, odpadové rozpúšťadlá, pesticídy, oleje a tuky, batérie a akumulátory, žiarivky a iný odpad obsahujúci ortuť, vyradené zariadenia obsahujúce chlórfluorované uhľovodíky (chladničky, mrazničky a pod.), vyradené elektrické a elektronické zariadenia - elektrospotrebiče (počítače, televízory, monitory, žehličky, práčky, mixéry a pod.)
Termín zberu:
1.4.2017 10.30 – 12.30 h, Vývojová ulica, RUSEKO - zberný dvor
Nové poradenské centrum pre aromaterapiu a showroom s esenciálnymi olejmi:
prirodne.wixsite.com/aromazone
Slovenský ľudový umelecký kolektív (SĽUK) prichádza začiatkom roka s premiérou nového programu Genezis, s podtitulom Príbeh o stvorení sveta a o prvých ľuďoch.
S premiérou najnovšieho titulu GENEZIS – Príbeh o stvorení sveta, prichádza SĽUK na dosky Mestského divadla P.O. Hviezdoslava v Bratislave 18.2.2017 a zároveň s ďalšími premiérovými uvedeniami 25. a 26. 2. 2017 na svojej domovskej scéne v divadle SĽUK v Rusovciach.

čítajte ďalej (2 strany)

2% z daní

04 Feb, 2017, pridal: Palm
Opäť máme možnosť poukázať 2 % zo svojich daní. Ak ich chcete venovať niektorému z občianskych združení, ktoré majú svoje sídlo v Rusovciach, môžete si vybrať zo zoznamu na nasledujúcej stránke.

čítajte ďalej (3 strany)

Detský karneval

01 Feb, 2017, pridal: Palm
V sobotu 4.2. bude v Pastoračnom centre za kostolom sv. Márie Magdalény detský karneval. Na všetky deti sa tešíme o 15:00.

Kalendár akcií na rok 2017

21 Jan, 2017, pridal: Palm
Tak ako po minulé roky, aj tento rok budeme na našej stránke vytvárať kalendár kultúrnych a športových akcií, ktoré sa budú konať v Rusovciach, alebo majú s Rusovcami niečo spoločné. Kalendár nájdete na vrchu hlavnej stránky. Obsahuje súhrn všetkých hlavných akcií, ktoré sa každoročne opakujú a bude priebežne doplnený o všetky akcie, o ktorých nám dáte vedieť. Ak viete o nejakom podujatí, ktoré v našom zozname chýba, neváhajte nám dať vedieť na adrese redakcia(zavináč)rusovce.info, v komentári alebo na Facebook-u.

Stránka: 1/27 [next]