Diskusné fóra > Všeobecne o Rusovciach > Revitalizácia námestia
Všeobecne o Rusovciach
Téma: Revitalizácia námestia
Názory občanov na takmer dokončenú revitalizáciu námestia


Palm
Revitalizácia námestia reagovať
Názor anonymného občana vo fóre Hyde Park (otváram to ako novú tému v diskusných fórach, nech sa môžu vyjadriť aj ďalší):

Zaujíma ma názor iných na momentálne takmer dokončenú "revitalizáciu" priestoru pred Jednotou. Mne sa vôbec nezdá rozumné odsunutie parkoviska spred obchodu, teraz treba "hrkotať" s nákupným vozíkom aj 20-30m (ak máte deti a kupujete väčšie množstvá, napr. mlieko po kartónoch, viete o čom hovorím), logické by sa mi zdalo nechať práve priestor pred obchodom na parkovanie a ten, kde je teraz parkovisko nechať ako námestíčko. A naozaj tam nikomu okrem mňa nechýba aspoň kúsok zelene? Aspoň JEDEN strom, čo by vrhal trocha chládku? Verím, že nie som jediná, kto by si rád na námestíčku sadol na lavičku, ale pod strom a nie na rozžhavený kov a betón. Očakávala som, že aspoň ten mizerný (čo do plochy) zelený pás medzi cestou a parkoviskom osadia stromami, ale aj ten padol v prospech "letištnej" betónovej plochy. Tiež presunutie akože trhoviska za Jednotu ho akurát tak absolútne znefunkční.
Do betónového stojanu na bicykle si tiež len málokto odkladá bicykel, asi preto, že ho nie je o čo zamknúť. Ale iste sa tešia tí, čo denne už od siedmej-ôsmej postávali s pivom ešte nedávno pred telefónnou búdkou, teraz si majú kam sadnúť.
 
07 Sep, 2011 [10:45 UTC] score: 0.00 prečítané: 22468

Reakcie
Revitalizácia námestia reagovať
Možno niekto znalý veci usúdil, že pohľad na námestie a fontánu v smere jazdy autom z Bratislavy, je potrebné zacloniť.
Neviem si inak vysvetliť, prečo tá dvojica skriniek s plechovými dvierkami a zvláštnym stĺpom s guľou je tam kde je, a nie niekde v rohu námestia.
Že pred Jednotou nie je nič zelené, sa dá napraviť nejakými prenosnými kvetináčmi, aj keď si myslím, že na to už asi peniaze nezostali.
Všetkému by bolo možné rozumieť, ale tomu, že by si v horúcom lete išiel dobrovoľne opekať zadok na tie kovové sedadlá rozumie asi len projektant..
Celé to námestie mohlo byť ako zo škatuľky, ale nie je. Asi to chce čas, aby si človek zvykol.
Tibor Mihálik
Anonym (IP: 195.146.156.4) | 08 Sep, 2011 [14:07 UTC]


Stránka: 1/1

Reakcia na zvolený príspevok

Poslať
Kontrolný kód:
Kontrolný kód
Kontrolný kód:
Opíšte kód zobrazený vyššie
Povinné
big grin confused cool cry eek evil exclaim frown idea lol mad mr green neutral question razz redface rolleyes sad smile surprised twisted wink arrow santa


Enlarge area height Reduce area height


Posting replies:

Use [http://www.foo.com] or [http://www.foo.com|popis] for links.
HTML tags are not allowed inside posts.

Ukázať príspevky: