Trojhraničný Veteran Car Club
Trojhraničný Veteran Car Club bol založený v roku 2006 s cieľom organizovania veteránskych akcií na území okolitých štátov. Pokračoval v tradícii „Ružinovských Veteran Rallye", ktoré boli organizované od roku 2000. Sídli na Keltskej ulici v Rusovciach. Názov „trojhraničný" je odvodený od kamenného trojhranu neďaleko Rusoviec, kde sa spájajú hranice troch štátov - Slovenska, Rakúska a Maďarska.
Od roku 2006 organizuje „Trojhraničný Veteran Rallye".
RSS feed

Jazda zručnosti bicyklistov

24 Mar, 2014, pridal: Palm
Trojhraničný Veterán Car Club o.z.
v spolupráci s Hotelom PONTEO a termálnym kúpaliskom Lipót
usporiada dňa 3. mája 2014 (sobota)

"Jazdu zručnosti bicyklistov - deti a mládež"
akcia je pod záštitou kandidáta za europoslanca p. Pavla Podolaya

čítajte ďalej (2 strany)
21.9.2013 sa nám u nás v Rusovciach podarilo zorganizovať "Jazdu zručnosti na bicykli pre deti a mládež" na parkovisku Hotela PONTEO - Rusovce pod záštitou prezidenta nemecko-slovenskej obchodnej komory p. Pavla Podolaya. Je to po prvýkrát, čo sa takéto podujatie na území Rusoviec uskutočnilo.

čítajte ďalej (2 strany)

Jazda zručnosti bicyklistov

05 Aug, 2013, pridal: Palm
Trojhraničný Veterán Car Club o.z.
v spolupráci s Hotelom PONTEO a o.z. Máme Radi Rusovce
usporiadajú dňa 21.9.2013 (sobota) pred hotelom PONTEO

Jazdu zručnosti bicyklistov - deti a mládež

čítajte ďalej (2 strany)
Trojhraničné stretnutie veteránov - historických automobilov a motoriek - máme úspešne za sebou. Pozrite si zopár fotografií zo stretnutia v našej fotogalérii.
Trojhraničný Veterán Car Club o.z. organizuje dňa 15. júna 2013
VIII. Ročník Trojhraničného veterán stretnutia a memoriál „Sergeja Tánskeho“

čítajte ďalej (2 strany)
Slovenská televízia odvysielala v rámci relácie Senior Klub Magazín medailón nášho spoluobčana, fanúšika motoristického športu, veteránov a dlhoročného organizátora Trojhraničného veteran car stretnutia - TIBORA STRAKU.
Pozrite si video.

čítajte ďalej (2 strany)
Trojhraničný Veterán Car Club o.z., Máme radi Rusovce o.z., Hotel Ponteo s.r.o., Total Slovakia s.r.o., Ford Capri Club Austria, Termálne kúpalisko Lipót, Aranykárász Camping usporiadali v dňoch 9. - 10. júna 2012 VII. Ročník Trojhraničného veterán stretnutia a memoriál „Sergeja Tánskeho“.
Pyšní majitelia dvoj-, troj- a štvorkolesových svedkov dôb minulých sa začali schádzať pred Ponteom od skorých ranných hodín. Po prezentácii účastníkov a požití chutných raňajok sa všetci podľa pokynov hlavného usporiadateľa pána Tibora Straku vydali na jazdu v kolóne, ktorej cieľom bol trojhraničný bod symbolizujúci tri susedské krajiny: Maďarsko, Rakúsko a Slovensko. Rady našich veteránov však rozšírili i účastníci z Česka. Výzvou všetkých bola hlavne jazda zručnosti, ktorá sa konala v nedeľu na parkovisku termálneho kúpaliska v Lipóte na počesť pána Sergeja Tánskeho – veľkého nadšenca športového motorizmu.
Dovidenia v roku 2013!

Pozrite si fotky v našej fotogalérii.

Trojhraničný Veterán Car Club o.z., Máme radi Rusovce o.z., Hotel Ponteo s.r.o., Total Slovakia s.r.o., Ford Capri Club Austria, Termálne kúpalisko Lipót, Aranykárász Camping
organizujú v dňoch 9. - 10. júna 2012
VII. Ročník Trojhraničného veterán stretnutia a memoriál „Sergeja Tánskeho“

čítajte ďalej (2 strany)
Trojhraničný Veterán Car Club o.z., Máme radi Rusovce o.z., Hotel Ponteo s.r.o. a Termálne
kúpele Lipót k.f.t. organizujú
6. ročník Trojhraničného Veterán stretnutia
ktoré sa uskutoční dňa 11. – 12.6.2011 so štartom na parkovisku hotela Ponteo
v Rusovciach

čítajte ďalej (2 strany)
Ponúkame Vám autobusový zájazd do najväčšieho technického múzea Európy. Múzeum o rozlohe 35 000 m2 sa nachádza pri meste Sinsheim a vzdialenosť od Bratislavy je cca 800 km.
Zájazd sa organizuje v dňoch 11. 5 – 14. 5. 2011.

čítajte ďalej (2 strany)

[prev] Stránka: 2/4 [next]