Rusovce.info - rusovsky portal : Poďme v sobotu voliť

Send blog post

Send post to this addresses

List of email addresses separated by commas

Post

Return to blog

Poďme v sobotu voliť
posted by Palm on 13 Nov, 2014 [07:04 UTC]
Volebná kampaň sa skončila. Komunálne voľby sú už túto sobotu a to v čase od 7:00 do 20:00.

Prinášame vám výzvu prezidenta Andreja Kisku:
Viacerí určite zvažujete, či sa volieb zúčastníte, alebo či nájdete kandidátov, ktorých chcete podporiť. Ja v sobotu určite pôjdem voliť.
Pôjdem voliť preto, lebo si neviem dosť dobre predstaviť, že by som ignoroval voľby, ktorých výsledok sa bezprostredne týka môjho bežného života. Týka sa verejného priestoru, v ktorom žijem s mojimi rodičmi, manželkou, deťmi a s priateľmi.
Pôjdem voliť preto, lebo inak by som nemohol byť úprimný, keď hovorím, ako mám rád svoje mesto. Ako mi záleží na tom, aby sa v ňom dobre žilo, aby sa mesto rozvíjalo, lepšie vyzeralo a prosperovalo, aby boli ľudia spokojnejší.
...page... Pôjdem voliť, pretože by som nebol by som úprimný, keby som toto všetko hovoril, a zároveň si nenašiel v sobotu možno pol hodinu času, aby som si vybral spomedzi kandidátov, ktorí sa rozhodli verejne angažovať v miestnej politike.
Všetky samosprávy majú jedno spoločné. Výsledky toho, ako si vyberieme v komunálnych voľbách, vidíme každý deň, keď ráno vyjdeme z domu. Rád by som vás preto povzbudil, aby ste sa na voľby do miestnych samospráv a na komunálnu politiku počas celých štyroch rokov medzi voľbami pozerali ako na niečo, čo je normálnou súčasťou vašej snahy o lepší, kvalitnejší, ale aj krajší život.
Buďme na kandidátov nároční, ale dajme im príležitosť - bez ohľadu na to, či chceme kontinuitu alebo zmenu. Príležitosť im dáme iba tak, že raz za štyri roky nezostaneme doma. Zobraziť viac


Permalink (referenced by: 0 posts references: 0 posts) print email this post