V Rusovciach opäť zvíťazil Dušan Antoš

Sekcia: Komunálne voľby 2014
Podľa predbežných výsledkov sa starostom Rusoviec stal opäť doterajší starosta p. Dušan Antoš so ziskom 52%.
Primátorom Bratislavy sa stal p. Ivo Nesrovnal.
V mestskom zastupieľstve bude Rusovce zastupovať Radovan Jenčík.
Volebná účasť v Rusovciach dosiahla 54,33%.
V miestnom zastupiteľstve nás budú zastupovať P. Filaga, J. Glazer - Opitz, P. Golej, R. Jenčík, R. Kalmár, J. Karácsony, F, Lošonský, L. Tuleková - Henčelová a V. Vandrášeková.
Všetky ostatné výsledky vám prinesieme hneď, ako budú zverejnené.

Pridal: Palm, 16 Nov, 2014 [06:56 UTC] print email this post
Komentáre
Petržalka fuj!
Ja si myslím ,že od Slovnaftu musí cez Petržalku do Rusoviec viať dáky "chemitrails", inak nie je možné aby si Petržalčania zvolili zas vyžraté ,skorumpované (nepublikovateľné), ktoré ani nie je obyvateľom Petržalky, ktorú v jednom kuse curví. Ten závan vanie až do Rusoviec.
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [09:02 UTC]

Nikde neplatí viac ako v komunálnych voľbách
ono známe motto - ..nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa..
Keby bola získala pani Tuleková hlasy pánov Glaser-Opitza a Karácsonya..
Ale čo už. Ak vydrží, tak možno nabudúce.
Tibor Mihálik
Anonym (IP: 78.98.51.218) | 16 Nov, 2014 [11:40 UTC]
Re: Nikde neplatí viac ako v komunálnych voľbách
Pán Mihálik, rozdávate múdrosti, kritizujete, domýšľate si atď. (a nie len v tomto prípade),.....

Aj po naplnení Vašej teoretickej úvahy, by p. Tulekovej chýbalo takmer 100 hlasov ..... historicky prvý krát získal p. Antoš nadpolovičnú väčšinu odovzdaných hlasov.

A ešte k tým Vašim minulým invektívam a "podozreniam" .....
najprv si overte a potom vydávajte Vaše indície za pravdu !

Bol som iniciátorom a písomne som p.Opitzovi a p. Tulekovej navrhol, aby sme sa dohodli o odstúpení dvoch, v prospech jedného kandidáta. Nikdy a nikde som nepovedal, že by som to mal byť ja. Navrhol som možnosť to urobiť v akýchsi "primárkach", alebo aj losovaním. Moja kandidatúra, nie len na post starostu, bola motivovaná inými cieľmi, nie presvedčením o reálnej možnosti zvolenia. Ale to už je iná téma .....
Anonym (IP: 213.215.64.34) | 16 Nov, 2014 [12:38 UTC]
Re: Re: Nikde neplatí viac ako v komunálnych voľbách
Ospravedlňujem sa ... zabudol som sa podpísať

G. Karácsony
Anonym (IP: 213.215.64.34) | 16 Nov, 2014 [12:40 UTC]

Účasť hovorí za všetko
To, že staronový starosta dostal nadpolovičnú väčšinu hlasov (čiže nepomohlo by ani stiahnutie kandidatúry dvoch oponentov v prospech dámy) je vizitka rusovského voliča. Teraz môžete všetci frfľať v krčmách pri pive (veď ich je v Rusovciach viac ako dosť), a nabudúce opäť neísť voliť... hanba...čakajú nás ďalšie štyri roky v s--čkách - ako to tu už bolo raz správne nazvané...
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [14:00 UTC]

Bodaj ho.
Podľa starého príslovia neštastie nikdy nechodí samo.Keď sa človek pozrie aj na zvolených poslancov , na čele s druhým najväčším neštastím tejto dediny, tak zistí ,že príslovia a porekadlá majú reálny základ.
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [14:27 UTC]

Pani Tuleková má rádovo viac hlasov ako Vy, a mnohonásobne
viac ako pán Glazer-Opitz. Ak nestratí chuť sa po skončení volebného obdobia angažovať, a vyslúži si ostrohy ako poslankyňa, bude možno v budúcnosti pánu Antošovi oveľa vážnejšou konkurenciou. Vážnejšou ako dnes, resp. včera a rozhodne vážnejšou, ako ste boli Vy pán Karácsony.
Pri všetkej úcte a bez ohľadu na to, že to budete možno zas chápať ako invektívu, mali ste pán Karácsony oznámiť svoje odstúpenie nielen z kandidatúry za primátora ale aj starostu.
Vaša kandidatúra bola určite motivovaná nejakými cieľmi, len takto zvonka, pre človeka bez informácií z dobre informovaného interného zdroja, Vaše počínanie nedávalo zmysel.
Môžem sa však aj mýliť, ale keďže svoj názor neprezentujem ako bernú mincu, tak je to celkom jedno..
Tibor Mihálik
Anonym (IP: 78.98.51.218) | 16 Nov, 2014 [16:31 UTC]
Re: Pani Tuleková má rádovo viac hlasov ako Vy, a mnohonásobne
> viac ako pán Glazer-Opitz. Ak nestratí chuť sa po skončení volebného obdobia angažovať, a vyslúži si ostrohy ako poslankyňa, bude možno v budúcnosti pánu Antošovi oveľa vážnejšou konkurenciou. Vážnejšou ako dnes, resp. včera a rozhodne vážnejšou, ako ste boli Vy pán Karácsony.


To všetko však nič nemení na skutočnosti , že ďaľšie štyri sú v prdeli. To by nebolo ani zďaleka to najhoršie . Oveľa horšie je ,že ak aj Antoš jedného dňa nebude kandidovať, má vychovaného skvelého nástupcu, ako vidieť na počte hlasov ktoré získal , tak táto diera skončila nadobro . Škoda sa viac rozčulovať.
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [16:40 UTC]
Re: Re: Pani Tuleková má rádovo viac hlasov ako Vy, a mnohonásobne
> > viac ako pán Glazer-Opitz. Ak nestratí chuť sa po skončení volebného obdobia angažovať, a vyslúži si ostrohy ako poslankyňa, bude možno v budúcnosti pánu Antošovi oveľa vážnejšou konkurenciou. Vážnejšou ako dnes, resp. včera a rozhodne vážnejšou, ako ste boli Vy pán Karácsony.
>
>
> To všetko však nič nemení na skutočnosti , že ďaľšie štyri sú v prdeli. To by nebolo ani zďaleka to najhoršie . Oveľa horšie je ,že ak aj Antoš jedného dňa nebude kandidovať, má vychovaného skvelého nástupcu, ako vidieť na počte hlasov ktoré získal , tak táto diera skončila nadobro . Škoda sa viac rozčulovať.

To máte pravdu, ale treba dúfať, že raz korupcia v našom štátnom systéme sa stratí a konečne sa dozvieme aj bližšie čo a ako pokračuje vyšetrovanie Mega podvodu s pozemkami, akosi po štyroch rokoch humbuku sme sa už do dnešného dňa nič nedozvedeli, myslím, že vzrúšo ešte len nastane....:)
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [17:27 UTC]
Re: Re: Re: Pani Tuleková má rádovo viac hlasov ako Vy, a mnohonásobne
> > > viac ako pán Glazer-Opitz. Ak nestratí chuť sa po skončení volebného obdobia angažovať, a vyslúži si ostrohy ako poslankyňa, bude možno v budúcnosti pánu Antošovi oveľa vážnejšou konkurenciou. Vážnejšou ako dnes, resp. včera a rozhodne vážnejšou, ako ste boli Vy pán Karácsony.
> >
> >
> > To všetko však nič nemení na skutočnosti , že ďaľšie štyri sú v prdeli. To by nebolo ani zďaleka to najhoršie . Oveľa horšie je ,že ak aj Antoš jedného dňa nebude kandidovať, má vychovaného skvelého nástupcu, ako vidieť na počte hlasov ktoré získal , tak táto diera skončila nadobro . Škoda sa viac rozčulovať.
>
> To máte pravdu, ale treba dúfať, že raz korupcia v našom štátnom systéme sa stratí a konečne sa dozvieme aj bližšie čo a ako pokračuje vyšetrovanie Mega podvodu s pozemkami, akosi po štyroch rokoch humbuku sme sa už do dnešného dňa nič nedozvedeli, myslím, že vzrúšo ešte len nastane....:)

Toto je len fikcia, aby ma nemohol nik žalovať.

Vyšetrovanie Mega podvodu pokračuje takto:
Osoba sa pustí deň pred voľbami z väzby, s tým ,že sa spraví všetko preto aby osoba sa stala starostom. Osoba sa pustí z väzby náležite poučená , čo by sa jej stalo, ak by osoba postupovala v rozpore s príkazmi a záujmami osôb, ktoré túto osobu mali silu, ako vziať do ťurmy, tak i z tejto ťurmy prepustiť.
Takže "Mega kauza" spinká a buvinká, kým sa poslúcha, plebs tomu hovorí " držíme ho za gule" , a buvinkať bude kým sa poslúcha , no a po čase príde k výmene na poste ,lebo aj taký banský kôň má nárok na dôchodok, a odmenou ,ak sa bude dostatočne poslúchať, bude že sa fascikel presunie do šuflíka -Odložiť- Neriešiť, tým skôr , že osoba v tom nelieta sama, ale spolu aj s ťažšími váhami.
Toto je len sranda, tak ako to ,že korupcia sa v tomto štáte stratí, a niečo sa vyšetrí.
Vzrúšo nastane ak navštívime PEEP-Show, ale niektorí sme už vo veku, že sú to pre nás vyhodené peniaze.

Tak ako sme sa po 89 tešili, že sa staneme za jednu max . dve generácie vyspelým demokratickým štátom, tak sa môžme tešiť ,že Rusovce sa stanú.... Však tešiť sa môžeme, a môžeme. Tak sa tešme ,nič to nestojí.
Anonym (IP: 195.168.210.14) | 16 Nov, 2014 [18:45 UTC]

Antos musel vyhrat.
Zamyslate sa vy vobec realne nad dovodom vyhry Antosa?
Ved nemozem volit pani z Trstenej, ktora tu dostala prideleny obecny byt, lebo si namotala poslanca a zastupcu starostu Tuleka. Zastupcu starostu robil tomu vami nenavidenemu Antosovi a vsetky vyhody pre seba si z tohto postu uzil. Vybavil si aj une veci. Vtedy Tulekovi ani jej nevadil Antos ked si vybavovali vyhody a hniezdocko lasky.
A bez hanby a vnutornej kontroly ide hned starostovat Rusovcanom. Nekupila si tu pozemok ci dom za tazke peniaze ako ostatni, ktori sem prisli.
Ale zadarmenko do obecneho bytiku rovno pani starostka sa nastahovala. Pri tychto povahovych vlastnostiach si viete predstavit co by sa dialo keby bola starostka?
Mokranovcov som volil , naozaj tu boli 10rokov a zapajali sa a nezneuzivali system vo svoj prospech ako tato pani.
A stat o podporu MRR a realitaka z tohto spolku, ktory tu chce zastavat luky za Novou farmou bola tiez hlupost.preto mozno o nepokracovani vystavby ste nepisali.
Anonym (IP: 195.91.15.58) | 17 Nov, 2014 [08:18 UTC]
Re: Antos musel vyhrat.
> Zamyslate sa vy vobec realne nad dovodom vyhry Antosa?
> Ved nemozem volit pani z Trstenej, ktora tu dostala prideleny obecny byt, lebo si namotala poslanca a zastupcu starostu Tuleka. Zastupcu starostu robil tomu vami nenavidenemu Antosovi a vsetky vyhody pre seba si z tohto postu uzil. Vybavil si aj une veci. Vtedy Tulekovi ani jej nevadil Antos ked si vybavovali vyhody a hniezdocko lasky.
> A bez hanby a vnutornej kontroly ide hned starostovat Rusovcanom. Nekupila si tu pozemok ci dom za tazke peniaze ako ostatni, ktori sem prisli.
> Ale zadarmenko do obecneho bytiku rovno pani starostka sa nastahovala. Pri tychto povahovych vlastnostiach si viete predstavit co by sa dialo keby bola starostka?
> Mokranovcov som volil , naozaj tu boli 10rokov a zapajali sa a nezneuzivali system vo svoj prospech ako tato pani.
> A stat o podporu MRR a realitaka z tohto spolku, ktory tu chce zastavat luky za Novou farmou bola tiez hlupost.preto mozno o nepokracovani vystavby ste nepisali.


Vážený pán XY, hovorí sa, že veľkí ľudia rozprávajú o nápadoch, bežní ľudia hovoria o veciach a malí ľudia hovoria o iných ľuďoch. Pre mňa osobne vy patríte do tej tretej skupiny. Ak sa niekedy rozhodnete slušne sa ma opýtať na informácie, ktoré uvádzate vo svojom príspevku, rada vám na ne dám slušnú odpoveď. To tej doby by ste mali popracovať na vašej urazenej ješitnosti a stlmení zloby, ktorá vo vás je. Škodí to nie len vášmu zdraviu, ale hlavne to ovplyvňuje váš úsudok. S pozdravom, Lucia Tuleková Henčelová
Anonym (IP: 89.173.110.115) | 17 Nov, 2014 [09:02 UTC]


Stránka: 1/1

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlasení.
zaregistrovať |  heslo?