Elitné komandá trénujú na neskolaudovanej a nepovolenej strelnici

Sekcia: Rusovce v médiách
Elitné komando si denne chodí zastrieľať do objektu, na ktorý ministerstvo nemá stavebné ani kolaudačné povolenie.

Čítajte viac: www.pluska.sk

Pridal: Palm, 09 Nov, 2015 [11:53 UTC] print email this post
Komentáre
Kto by sa obťažoval so zákonmi?
Ak si niekto v tomto trpákove postaví na svojom pozemku , kúpenému za svoje peniaze, latrínu, bez toho ,že by to nahlásil , na vedenie celosvetovej stavebnej rady, spáchal ťažký zločin. Postaviť niečo väčšie , napr. dom , garáž, bez povolenia, je ťažký zločin ,ktorého význam zatieni už len matkovražda , a genocída.
To isté , nastáva aj pri ťažkých zločinoch užívania svojho majetku bez kolaudačného rozhodnutia, povolenia užívania svojho majetku, alebo užívania stavby na iné účely ako bolo povolené.
Samozrejme ,svet by postrádal zmysel , a stratil by svoju krásu keby zákony platili pre každého.A to sa v kolíske demokracie a dokonalosti stať nesmie a nemôže.
A tak zákony pre niekoho platia , a pre niekoho nie. Pre koho áno a koho nie , nikomu kto nie je nesvojprávny vysvetlovať netreba. Tak sa stalo ,že v Rusovciach v rozpore so zákonmi, za súhlasného mlčania a prikyvovania vedenia obce, áno to sú tí čo by mali na dodržiavanie zákona dohliadať,spravili si zelení nadľudia „strelnicu“ . Je zbytočné k tomu viac písať, pretože koho to zaujíma , skutočnosti si zistí , a koho nie , čo je počet obyvateľov Rusoviec, zmenšený o počet tohto blbca čo toto píše, tak tomu to je písať zbytočné. Už len toľko k tomu , že sa všetci zobudia až nám tu zelení tajtrlíci prídu nastálo , ale už bude neskoro.
navikrut | 18 Nov, 2015 [18:30 UTC]


Stránka: 1/1

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlasení.
zaregistrovať |  heslo?