Správni kandidáti

Sekcia: Komunálne voľby 2014
K začiatku novembra sa k celoslovenskej nezávislej iniciatíve Správni kandidáti, zameranej na zlepšenie samosprávy slovenských obcí, prihlásilo takmer 700 kandidátov. O iniciatíve píšu jej organizátori aj v tomto článku na našom portáli.
Zoznam kandidátov za Rusovce nájdete v tomto zozname. Ak sa tam nenachádza váš obľúbený kandidát/ka, požiadajte ho, aby podporil aj on opatrenia pre lepšiu samosprávu.

Pridal: Palm, 03 Nov, 2014 [07:30 UTC] print email this post
Komentáre
Správni kandidáti
Gabriel Karácsony "Správni kandidáti", by predovšetkým nemali klamať, alebo zamlčovať informácie o sebe ! Všetci títo kandidáti, okrem mňa, sú nominantami koalície politických strán "SIEŤ,KDH a SaS". V zozname 25 kandidátov do zastupiteľstva v Rusovciach, sú iba traja "nezávislí", ale ani jeden z nich v zozname "Správnych kandidátov" nie je !
Páči sa mi to · Odpovedať · 2 hod.

Palo Mokran Máte pravdu, že na volebných lístkoch budeme mať všetci uvedenú koalíciu Sieť, KDH, SaS, ktorá nás podporila. Keďže ale formulár stránky takúto voľbu neumožňoval a aj vzhľadom na to, že po voľbách sa žiadnej strane spovedať nebudem, lebo nie som jej členom, zvolil som z výberu možností tú, ktorá bude platiť po voľbách. Ale priznávam, že kandidujem s podporou koalície.
Páči sa mi to · Pred 1 hodinou

Gabriel Karácsony Pán Mokráň ! Nezavádzajte a nezahmlievajte ..... je to tak, ako som to napísal !
Páči sa mi to · Pred 1 hodinou

Palo Mokran Nesnažím sa zavádzať. Stránka Správni kandidáti naozaj vôbec neobsahuje možnosť zadania koalície. Iba jedinej strany alebo označenia nezávislý. Opísal som, prečo som zvolil možnosť Nezávislý. K podpore koalície strán sa priznávam všade, kde sa dá - na portáli, v Rusovských novinách, na našom vlastnom webe aj FB.
Páči sa mi to · Pred 1 hodinou

Gabriel Karácsony Tu niet o čom .... Je to "čierne na bielom" a vysvetľovanie je irelevantné ..... ste politickí nominanti, na čom ale nie je nič zlé, preto nechápem, prečo nesprávne informujete občanov. Ďalšiu diskusiu na túto tému považujem za úplne zbytočnú.
Páči sa mi to · 1 min.
Anonym (IP: 213.215.64.34) | 03 Nov, 2014 [12:41 UTC]

Už ste niekedy počuli porekadlo o
hádzaní hrachu na stenu pán Mokráň..?
Keby ho nebolo, tak by vzniklo dnes popoludní.. wink
Držte sa ak ste rozhodnutý ďalej besedovať. Ja by som sa na to vykašľal byť na Vašom mieste.
Tibor Mihálik
Anonym (IP: 78.99.158.134) | 04 Nov, 2014 [18:29 UTC]


Stránka: 1/1

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlasení.
zaregistrovať |  heslo?