Iniciatíva Občania občanom

Uplynuli štyri roky od posledných komunálnych volieb, onedlho budeme mať nové. Opäť budeme voliť starostu aj deviatich poslancov MZ. Akí sú kandidáti na tieto posty, čo od nich môžeme očakávať, aké sú ich názory, priority a ciele?

Pred štyrmi rokmi sme robili rozhovory s jednotlivými kandidátmi na post starostu. Našim cieľom bolo priblížiť ich názory občanom v ucelenej podobe s možnosťou porovnania jednotlivých kandidátov.
Aj tento rok sme sa rozhodli túto iniciatívu zopakovať v trochu pozmenenej podobe. Na kandidátov na starostu sme si prichystali väčšie množstvo anketových otázok. Odpovede na ne budeme po ich zozbieraní postupne uverejňovať na tomto portáli. A čo viac, rozhodli sme sa vám, občanom, priblížiť aj názory kandidátov na poslancov MZ a kandidátov na mestského poslanca za našu miestnu časť.
Kladenie anketových otázok bude prebiehať v najbližších týždňoch. Po ukončení ankety pristúpime k ich uverejňovaniu.
Tak, ako pred štyrmi rokmi, aj teraz výber z odpovedí prinesieme aj v papierovej podobe do každej schránky v čase približne dva týždne pred voľbami.
Okrem toho plánujeme osloviť všetkých kandidátov a poskytnúť každému priestor na uverejnenie svojho programu, profilu alebo svojich názorov priamo na tomto portáli. Každý kandidát dostane k dispozícii jednu webovú stránku, kde si bude môcť uverejniť akýkoľvek text v necenzurovanej a neskracovanej podobe spolu so svojou fotografiou.
Ak tento text číta niektorý z kandidátov, ktorého sme ešte neoslovili s našou ponukou, nech sa na nás kľudne obráti na adresu volby(zavináč)rusovce.info.

Volebné spravodajstvo nájdete vždy na adrese portal.rusovce.info/volby.
Prinášame Vám aj praktické informácie týkajúce sa volieb, ktoré budeme priebežne aktualizovať a dopĺňať na adrese portal.rusovce.info/page-volby2010.

Dúfame, že aj naše informácie a naša iniciatíva vám pomôžu pri vašom rozhodovaní a želáme vám šťastnú ruku v nadchádzajúcich komunálnych voľbách.