Pre Rusovčanov sa chystá niečo nové ...

V novej časti Rusoviec nedávno začala vyrastať budova, ktorá sa svojimi rozmermi a vzhľadom nepodobá na žiadny klasický rodinný dom. Súkromní investori – Rusovčania, žijúci v tejto časti, prišli s myšlienkou, že okolité nádherné prostredie, ktoré je ako stvorené na pohodové bývanie, či aktívne prežívanie voľného času, doplnia o ďalšie formy oddychu.

Po starostlivom plánovaní a prehodnocovaní vznikol plán centra, ktoré bude poskytovať pre domácich ale aj návštevníkov mnohé príležitosti na aktívny oddych a relaxáciu tela i ducha.
Dnešná doba praje vzniku nových prímestských lokalít, tvorené sú však zväčša rodinnými domami. Niekedy trvá aj viac rokov, kým obyvateľom vznikne možnosť využívať priamo v lokalite pri svojom dome aj primerané služby. Rusovčania však už onedlho budú mať k dispozícii viaceré športové, relaxačné aj reštauračné možnosti a to len na „skok“ od domu.
Mnohí z dnešných obyvateľov nášho mestečka sa prisťahovali len pred niekoľkými rokmi z Bratislavy, kde dodnes využívajú športové, či wellness zariadenia. Už onedlho však nebudú musieť cestovať niekoľko desiatok kilometrov pre to, aby si zacvičili, zatancovali alebo zahrali squash, či návštívili iné formy aktívneho žitia. V novom centre sa pripravujú viaceré relaxačné aj športové služby, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie kritériá.
K relaxu pravdaže patrí aj posedenie v príjemnom prostredí, na čo investori nezabudli. Rusovčania budú môcť prísť na voňavú kávičku alebo na večeru s priateľmi. Keďže priestory sú veľkoryso riešené, centrum má ambíciu stať sa ozajstným miestom „stretávanie sa“ susedskej komunity. Bude žiť s Rusovcami, poskytovať priestory na rôzne kultúrne, zábavné aktivity, a pevne veríme, že sa stane tak centrom Rusovčanov, ktorých spájajú rovnaké záľuby.
Tvorcovia nového areálu mysleli nielen na dospelých návštevníkov, svoj priestor tu budú mať aj mamičky s deťmi, ktorým už dávnejšie chýbalo ihrisko. Príjemné priestory v modernom duchu poskytnú však útulné miesto aj na rodinné či firemné posedenia a oslavy spojené s relaxačnými aktivitami.
V každom prípade, môžeme sa tešiť, že sa už v tomto roku stretneme pri aktívnom relaxe, alebo pri posedení v spoločnosti svojich priateľov v nových priestoroch.
Pevne veríme, že nové centrum svojimi kvalitnými službami vynahradí stavebný ruch a obmedzenie, ktoré v súčasnej dobe so sebou prináša.